Tamamlanan Projeler

İmgelife

Düşlediğiniz ev, düşlediğiniz yaşam

İzmir Menemen’ de, 7724 m2 arsa alanı üzerine hayata geçirilen İmgelife; 5 blok, toplam 170 daireden oluşuyor. Özel mimari tasarımı, planlanmış altyapısı ve güvenlik donanımları, günümüz insanının ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturuldu.

Şehrin en hızlı değerlenen bölgesinde, güvenlik kontrollü site yapısı içinde, kaliteli, konforlu, modern bir yaşam alanı sunan imgelife, dolmuş ve otobüs güzergahlarına, marketlere ve ana caddeye yürüyüş mesafesinde olup, çevre yoluna, metro istasyonuna, alışveriş merkezlerine bir kaç dakikalık uzaklıkta yer almaktadır.

Şehrin kuzeyinde yeni bir yaşam alanı sunan Imgelife; eğitim ve sağlık merkezlerinin yanı başında, Foça, Dikili, Çandarlı ve Ayvalık gibi önemli tatil beldelerine de ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekmektedir.

Imgelife‘ın site ortak alanı içinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, otopark alanı, spor salonu ve seyir terası yer almakta, çevresinde de tenis kortu, basketbol sahaları, çocuk oyun alanları, otoparklar, yeşil alanlar ve yürüyüş yolları bulunmaktadır.

Her ayrıntının düşünüldüğü, 74m2 ile 157 m2 aralığındaki 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan imgelife, butik bir yaşam alanı sunuyor.

  • Proje Sahibi: Gültekin İnşaat
  • Lokasyon : Menemen – İZMİR
  • Kategori: Site
  • Bilgi: 444 9 063

Diğer projelerimize göz atın

Diğer Projelerimiz

Elit Evler

Tamamlanan Projeler

Mavişehir Modern 3

Tamamlanan Projeler

Villanova Evleri

Tamamlanan Projeler

Platin Sitesi

Tamamlanan Projeler