KURUMSAL

HAKKIMIZDA


Gültekin İnşaat; üretim ahlakını ve geleneksel değerlerini koruyarak, yenilikçi bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayretiyle hareket etmektedir. Uzmanı olduğu inşaat sektöründe kaliteli sonuçlar hedeflemiş ve fark yaratmıştır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz projelerde ana prensibimiz her zaman insan odaklı çalışma anlayışıdır. Başka bir deyişle önceliğimiz her zaman nezih bir yaşam alanı sağlamak ve sağlıklı yarınlar için güçlü yapılar inşa etmektir.

Sektörde kalıcı olmak Gültekin İnşaat’ ın değişmeyen amacıdır. Bu nedenle projelerimizde estetik, konfor ve teknoloji beraber yürütülür ve ayrılmaz önemli unsurlardır. Bu anlayışla bugüne kadar çok sayıda projemiz tamamlanmış olup, teslim sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve teknik destek devam eder.

Projelerimizde konut kalitesi, çevresel maliyetler ve genel ekonomik duruma bağlı olarak müşterilerimize en uygun fiyata, en iyiyi üretmeyi ilke edindik. Tüm çalışanlarımız ve değerli müşterilerimizle beraber güzel ve mutlu bir aile oluşturarak, daha iyi bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Başarılarımızın tesadüf olmaktan çıkması ve artık sürekli hale gelmesi bu mutlu aile tablosunun eseridir.

TARİHÇE


Gültekin İnşaat 1983 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu. İnşaat sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren Mustafa Gültekin, iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeye imza attı. 2003 yılında sektörde yeni bir anlayış ve dinamizm yaratma hedefiyle önce bireysel firmasını kuran Mustafa Gültekin, 2007 yılında ise şirketleşmeye giderek İzmir konut sektöründe önemli bir konuma sahip olmuştur.

MİSYON & VİZYON


MİSYON
Toplumun ihtiyaçlarına yönelik, ekonomik ve sosyal ortamı gözeterek, modern, sağlam ve sürdürülebilir yaşam alanları üretimini daimi kılmak. Bu bağlamda sektöre ve çevreye kalıcı değerler katmak.

VİZYON
Gültekin İnşaat, Mustafa Gültekin olarak yatırımlarımızı devamlı genişleterek Türkiye’nin önemli konut markalarından biri haline gelmeyi amaçlamaktayız.