Projelerimiz

İMGELIFE

İzmir’in en çok gelişen lokasyonlarının birinde; Menemen’in en merkezi konumunda lüksün, konforun ve ayrıcalıkların tadına varılıyor. 5 blok, toplamda 170 daireden oluşan İmgeLife; düşlediğiniz yaşamın ta kendisine dönüşüyor. 7724 m2 arsa alanına değer katan İmgeLife, konforlu bir yaşam için tüm gereksinimlerin karşılanmasının çok ötesine geçiyor. Yenilikçi vizyon ve yüksek kalite standartları birleştiğinde ise ortaya İmgeLife projesinin ilham veren konsepti çıkıyor.

VİLLANOVA

Size özel bir yaşam alanı hayal edin… Lükse dair aradığınız tüm imkanların cömertçe size sunulduğunu, üstelik İzmir’in kalbinde yaşadığınızı düşleyin. Pencereden baktığınızda yeşili göreceğiniz bir ortamda uyanmanın ayrıcalığını hissedin. Rüya gibi bir hayat için tek ihtiyacınız VillaNova Evleri… Unutulmaz bir deneyime hazırsanız VillaNova Evleri’nde yepyeni bir hayat sizi bekliyor. Ayrıcalıklı, güvenli, konforlu ve size özel tasarlanmış bir yaşam alanında hayatınıza hem renk hem değer katabilirsiniz.

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

Gültekin İnşaat olarak tamamladığımız tüm sitelerimizde sizlerin konforunu arttırırken güvenlik kaygılarınızı ortadan kaldıracak çözümler yarattık. Hayatınıza değer katmak için tasarımın da teknolojinin de gücünden yararlandık ve ortaya çok değerli projeler çıkarmayı başardık. “Site” kavramını özelleştirdik, sunduğumuz imkanlarla beklentilerinizi yükselttik. Tamamlanan sitelerimizi en büyük referansımız kabul ederek yepyeni projelere imzamızı attık. Değişmeyen lüksü, göz alıcı konforu ve yükselen kalite değerlerini şirketimizin kurumsal kimliğinin parçası haline getirdik.

Projelerimizde

  • KÖKLÜ GEÇMİŞ
  • KALİTE & GÜVEN
  • PRESTİJ
  • ARTAN DEĞER

Kurulduğumuz 1983 yılından bu yana kaliteli hizmetlerle özdeşleşen bir marka haline gelmeyi başardık. Yenilikçi bakış açımızı ve heyecanımızı sürekli canlı tutarak her bir projemize aynı özveriyle yaklaştık. Proje fikrinin ortaya çıkmasından anahtar teslimine kadar geçen süre zarfında tecrübemizin avantajlarını yaşadık ve yansıttık. Gücümüzün geçmişten geldiğini inkar etmeden gücümüzü geleceğe taşımanın en yenilikçi yollarını aradık. Böylelikle hep dinamik, yenilikçi ve kaliteli hizmet vermeyi başardık.

Yola çıktığımızda kurduğumuz hayallerin gerçekleşmesinin keyfini sizlerle birlikte yaşıyoruz. Projelerimizin inşaatında kullanılan her bir malzemenin kalitesine kefil oluyoruz. Sizlerle aramızda güvene dayalı bir ilişki oluşturup her geçen gün büyüyen; büyüdükçe mutluluğu çoğalan bir aileye dönüşüyoruz. Zamanında teslimatlar yaparak sizi bir an önce yaşamayı hak ettiğiniz lüks ve konforla buluşturuyoruz.

En prestijli yaşam alanlarında bizim imzamız var. Deneyimimizi konforlu ve lüks yaşam alanlarına aktararak prestijli bir hayata kavuşmanızın önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz. Mutluluğu ve huzuru doyasıya yaşamanız için tasarım inceliklerini konuşturuyoruz. Sıkıştırılmış, dar ve işlevsiz alanlardan farklı olarak günlük hayatınızda içinizi ferahlatan ortamların tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Öyle bir proje düşünün ki var oluşundaki değer sürekli artsın. En kaliteli malzemelerle üretilsin ve ihtiyaçlarınızın tamamı eksiksiz olarak yerine getirilsin. İzmir’in en değerli lokasyonlarında hayata geçen projelerimizle geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Lüksün ve konforun tadını çıkarıp her geçen gün yatırımlarınıza değer katabilirsiniz.